Ogłoszenie ID 2840

Specjalista ds. kadr i płac (archiwalne)

Briefcase WEB INNOVATIVE SOFTWARE SPÓŁKA Z O.O.

Location Wrocław

Dollar od 8500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Cześć,

Pasjonują Cię kadry i płace? Łączysz z nią swoją przyszłość? Zapraszamy do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci rozwijającą pracę, bardzo szybki wzrost kompetencji i wysokie zarobki.

Zobacz więcej -  https://wins. pl/-podwyzki-dla-wszystkich-pracownikow-w-firmie-wins

Od czego zaczniesz

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa:

          - sporządzanie list płac
          - sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
          - sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń
          - sporządzanie deklaracji PFRON
          - prowadzenie akt osobowych

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych funkcji związanych z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi
  • Bieżące śledzenie zmian prawnych mających wpływ na funkcjonowanie systemu

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie 2 letnie w zawodzie
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość programu Płatnik
  • Samodzielność, sumienność, dokładność
  • Pełne zaangażowanie w pracę
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta pracy

Oferujemy Ci od zaraz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • Fajnych ludzi w zespole a więc i przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju - szkolenia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

A co w przyszłości?
Sam/a pokierujesz swoją ścieżką rozwoju!