Ogłoszenie ID 2405

Specjalista ds. rekrutacji (archiwalne)

Briefcase ”WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY” Sp. z o. o.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
• współpraca z kadrą kierowniczą poszczególnych działów firmy w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych,
• aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów przy użyciu różnych narzędzi rekrutacyjnych, w tym social media,
• koordynacja procesu praktyk studenckich i uczniowskich,
• identyfikacja nowych rozwiązań rekrutacyjnych oraz rozwijanie istniejących narzędzi rekrutacyjnych,
• badanie i analiza rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów.

Wymagania

• praktyczna umiejętność oceny predyspozycji pracownika na wskazane stanowisko,
• łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi,
• wykształcenie wyższe, najlepiej z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub pokrewne,
• podstawowa znajomość prawa pracy oraz wiedza z zakresu ochrony danych osobowych,
• doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla.

Oferta pracy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę jednozmianową,
• bardzo dobre wynagrodzenie,
• darmową kartę Multisport oraz prywatne ubezpieczenie zdrowotne.