Ogłoszenie ID 1752

Steward (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kielce

Opis stanowiska

Rozpoczęty nabór na stanowisko STEWARD!!

Gwarantujemy dodatkowy zarobek!

Jeśli dysponujesz wolnym czasem w weekendy to zgłoś się do Nas!

Jesteśmy firmą obsługującą największe wydarzenia rozrywkowo-kulturalne na terenie całej Polski.

Obecnie poszukujemy:

  • chętnych osób do stałej współpracy na podstawie umowy zlecenie - do Ciebie należy ostateczna decyzja, kiedy i gdzie z nami pracujesz

Osoby zainteresowane mogą:

  • Wysłać wiadomość SMS o treści- “praca steward”.  My oddzwonimy.
  • lub skontaktować się telefonicznie w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504, 510014930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • niekaralność - wymóg konieczny
  • ukończone szkolenie ochrony imprez masowych
  • kurs stewarda ochrony

Dajemy szansę każdemu!

  • Jeśli nie masz uprawnień - my pomożemy Ci je zdobyć;
  • z nami uzyskasz zaświadczenia pozwalające pracować przy obsłudze imprez masowych.

Oferta pracy

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowy zarobek
  • możliwość uzyskania uprawnień do ochrony meczów piłki nożnej