Ogłoszenie ID 1473

Stolarz - praca na produkcji mebli (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Francja

Dollar 2300.00 - 2300.00 EUR netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·      praca przy produkcji mebli: garderoby, meble kuchenne, meble hotelowe;

·      praca przy produkcji mebli na wymiar;

·      montaż poszczególnych części mebli na zakładzie.

Wymagania

·      doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub jako stolarz;

·      umiejętność montażu mebli na wymiar;

·      obsługa wszelkiego rodzaju narzędzi stolarskich: piły, strugarki, frezarki itp.

·      wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2300 euro netto, tj. 15,13 euro netto/godz.;

·      dla osób ze znajomością języka angielskiego lub francuskiego – dodatek 100 euro netto/miesiąc;

·      zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;

·      darmowe zakwaterowanie;

·      opiekę polskiego koordynatora;

·      składki do ZUSu odprowadzone od średniej krajowej;

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę(praca tymczasowa);

·      zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;

·      odzież roboczą;

·      PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: 728 591 040