Ogłoszenie ID 726

Tapicer (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Niemcy

Dollar 9000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Tymczasowy

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • przygotowanie powierzchni do tapicerowania;
  • wstępne i pełne tapicerowanie;
  • powlekanie różnorodnych elementów tapicerowanych wybranymi materiałami i skórą.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku tapicer;
  • tężyzna fizyczna;
  • mile widziany własny samochód;
  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

  • miejsce pracy: Niemcy, okolice Erfurtu (300 km od Polski);
  • stawkę podstawową 12 € brutto/h;
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;
  • obuwie robocze;
  • PowerBonus- 250 zł netto za polecenie znajomego.