Ogłoszenie ID 2070

Wartownik (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 18.00 - 20.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu
ochrona mienia znajdującego się w budynku oraz ochrona obiektu
ochrona pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych
raportowanie w formie elektronicznej

Wymagania

wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2) - warunek konieczny
otwarcie na ludzi i proaktywna postawy
wysoka kultura osobista

umowę o pracę, poprzedzoną krótkim okresem próbnym na umowę zlecenie
atrakcyjne wynagrodzenie od 18zł do 20zł 'na rękę' za godzinę
umundurowanie
możliwość skorzystania z oferty Multisport oraz Luxmed
dla zainteresowanych dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU
pracę według grafiku, służby 12h: 7-19, 19-7