Ogłoszenie ID 876

Specjalista ds. Marketingu wewnętrznego (archiwalne)

Briefcase INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Location Kraków

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteśmy Krakowską Agencją Interaktywną Invette z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii marketingowych w sieci dla naszych klientów.

Obecnie szukamy Specjalisty ds. Marketingu, który zajmie się wewnętrznym marketingiem firmy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz Koordynatorami Działów,
  • analizowanie wewnętrznych kampanii marketingowych - Facebook Ads, Google Ads, mailingów,
  • zlecanie, analizowanie, optymalizowanie i dodawanie wpisów na firmowego bloga,
  • pomoc w tworzeniu kampanii content marketingowej - tworzenie ebooków, mailingów, case studies, newsletterów.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomości Google Ads oraz Facebook Ads,
  • znajomości CMS Wordpress,
  • znajomości programów Google Analytics, Google Search Console,
  • mile widziana znajomość programów Majestic, Senuto, Woodpecker, Google Tag Manager,
  • znajomości obsługi social mediów - Facebook, Instagram, Linkedin,
  • umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych, e-booków, case study, newsletterów, mailingów,
  • przygotowywania raportów i zestawień danych,
  • współpracy ze wszystkimi działami firmy.

Oferta pracy

 Co Ci oferujemy?

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet szkoleń,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30,
  • pracę w młodym zespole pasjonatów marketingu,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z dostępem do parkingu,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 10 letnim doświadczeniem,
  • pyszną kawę.

Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj wysyłając CV poprzez portal wFirma.

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Invette Holding Group os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).'

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.