Ogłoszenie ID 1419

Accommodation and Travel Support (archiwalne)

Briefcase JOBHOUSE Sp. z o. o.

Location Gdańsk

Opis stanowiska

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/-tka ds. zakwaterowania i podróży
Accommodation and travel support
Gdańsk

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało
Organizacja zakwaterowań i podróży pracowników na projekty montażowe na całym świecie - cały proces rezerwacji i płatności (noclegi, loty, bilety, wynajem aut i inne formalności)
Koordynacja podróży dla nowych i istniejących projektów (nowe wyjazdy, a także urlopy, rotacje pracowników)
Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do podróży pracowników
Analiza cen zakwaterowań i kosztów podróży dla pracowników
Udzielanie pracownikom informacji dot. przejazdów, przelotów i całej podróży
Inne prace biurowo-administracyjne dzielone z pozostałymi pracownikami

U kandydatów zwracamy uwagę na
Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
Doświadczenie w zakresie organizowanie zakwaterowanie, przelotów, promów dla pracowników lub dla całych grup
Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
Umiejętność pracy pod presją czasu
Punktualność, odpowiedzialność, elastyczność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
Proaktywną postawę, nastawioną na poszukiwanie rozwiązań

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Oferta pracy

Zapewniamy
Pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
Pracę w międzynarodowym środowisku i komunikację w j. angielskim na co dzień
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy
Nowoczesne biuro w bardzo dobrze skomunikowanym centrum Gdańska
Brak dress code'u
Spotkania integracyjne oraz nielimitowane ilości kawy i herbaty ;)