Ogłoszenie ID 1035

Copywriter z językiem angielskim (archiwalne)

Briefcase LEAD INVESTMENTS Sp. z o. o.

Location Poznań

Dollar 18.30 - 20.00 PLN netto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

W końcu Cię znaleźliśmy!

Copywriter z językiem angielskim

Miejsce pracy: zdalnie lub Poznań

Czas pracy: 50-60 godzin/miesiąc

Kim jesteśmy?

MyLead to nowoczesna firma z branży internetowej. Od ponad 7 lat zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad 250 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata. MyLead to portal posiadający wiele nagród. Znajdujemy się na 16-tym miejscu wśród 50-ciu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według globalnej firmy badawczej Deloitte.

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz zajmować się tworzeniem przede wszystkim treści blogowych, do wykorzystania na blogu MyLead. Dodatkowo poprosimy Cię o opracowanie treści zewnętrznych, na przykład artykułów, które wykorzystamy przy content marketingu. Okazjonalnie pomożesz nam przy tworzeniu akcji promocyjnych, mailingów i treści dla płatnych reklam. Twoim zadaniem będzie więc opowiadanie o MyLead w taki sposób, by każdy chciał założyć u nas konto.

Wymagania

Poszukujemy copywritera z językiem angielskim, który:

  • ma doświadczenie w copywritingu
  • perfekcyjnie posługuje się językiem polskim
  • nie ma problemów z pisaniem w języku angielskim
  • posiada lekkie pióro i możliwości copywriterskie poparte stworzonymi tekstami

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - związanym z copywritingiem lub marketingiem
  • podstawowa wiedza z zakresu marketingu, e-commerce lub afiliacji
  • status studenta

Oferta pracy

Oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie 18,30-20 PLN netto na godzinę
  • umowa zlecenie (ze statusem studenta) lub umowa B2B
  • pracę na samodzielnym stanowisku, na którym prowadzisz zadania od początku do końca
  • możliwość rozwoju umiejętności marketingowych, przejęcie obowiązków związanych z rozmową z partnerem i negocjacjami

Osoby zainteresowane pracą u nas, prosimy o przesłanie swojego CV, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.