Ogłoszenie ID 1509

Creative Graphic Designer (archiwalne)

Briefcase WINS Wydawnictwo Sp. z o.o.

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

  • Tworzenie spójnej wizji serwisów internetowych,
  • Tworzenie koncepcji kampanii on-line,
  • Projektowanie form graficznych takich, jak banery,
  • Projektowanie landing page
  • Przekładanie danych na język wizualny (wizualizacja danych, infografika)
  • Tworzenie innych form graficznych przeznaczonych do innych kanałów komunikacji marketingowej i sprzedażowej on-line
  • Przygotowywanie plików do publikacji on-line

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie projektowania i komunikacji wizualnej
  • Ciekawe portfolio projektów
  • Umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Adobe Suite)
  • Zainteresowanie komunikacją wizualną
  • Zainteresowanie reklamą i marketingiem w Internecie i znajomość trendów
  • Dobre wyczucie języka fotografii
  • Doskonała znajomość zasad typografii
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność
  • Kreatywność i chęć realizacji nowych pomysłów
  • Pozytywne nastawienie, ambicja i chęć współtworzenia wartościowej firmy

Oferta pracy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.