Ogłoszenie ID 1341

Główny specjalista ds ofertowania (archiwalne)

Briefcase PERFECTO Sp. z o. o.

Location Gdańsk

Dollar 3000.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·         Przygotowanie szczegółowej kalkulacji ofertowej

·         Analizowanie dokumentacji projektowej, przedmiarowanie robót

·         Przygotowanie zapytań ofertowych, analiza otrzymanych ofert

·         Udział w uzgodnieniach i negocjacjach z podwykonawcami , dostawcami, biurami projektów, podwykonawcami na etapie oferty,

·         Współpraca i utrzymywanie relacji ze stałymi partnerami,

Wymagania

·         Wykształcenie średnie/ wyższe kierunkowe,

·         Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie przygotowania ofert robót budowlanych,

·         Znajomość zasad kosztorysowania,

·         Znajomość rynku podwykonawców i dostawców,

·         Umiejętność analizy dokumentacji,

·         Doświadczenia w wykonywaniu kosztorysów w oparciu o dedykowane oprogramowanie

·         Biegła znajomość pakietu MS Office,

·         Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientem,

·         Samodzielność i skrupulatność,

·         Umiejętność pracy pod presją czasu,

·         Znajomość programu AutoCad,

·         Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na pełnym etacie

·         praca w systemie jednozmianowym (8:00-16:00)

·         możliwość udziału w projektach rozwojowych