Ogłoszenie ID 1026

HR Business Partner MyLead (archiwalne)

Briefcase LEAD INVESTMENTS Sp. z o. o.

Location Poznań

Dollar 4000.00 - 6000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

W końcu Cię znaleźliśmy!

HR Business Partner

Poszukujemy HR Business Partner, który/a:

  • Ma doświadczenie na stanowisku HR, co najmniej 1 rok
  • Ma doświadczenie w tworzeniu od podstaw procesów HR, w tym systemów budowania lojalności i zaangażowania
  • Dysponuje znajomością sposobów badania rozwoju pracownika i selekcji pracowników przy rekrutacji
  • Zna język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • Posiada otwartość, pomysłowość i chęć kreowania nowych, unikatowych rozwiązań w obszarze HR

Wymagania

Czym będziesz się zajmować?

  • Wdrażanie strategii personalnej od podstaw i integracja procesów HR w firmie
  • Projektowanie procesów rekrutacji, selekcja kandydatów, wsparcie przy tworzeniu ogłoszeń o pracę i wsparcie przy rozmowach rekrutacyjnych
  • Realizowanie onboardingu i exit interview
  • Dbanie o wysoki poziom komunikacji wewnętrznej pomiędzy działami
  • Wsparcie kadry managerskiej przy zarządzaniu zespołami
  • Budowanie zaangażowania i lojalności pracowników
  • Wsparcie w rozwoju pracowników i wyłapywanie najlepszych talentów w firmie; realizowanie rozmów okresowych i zbieranie feedbacku
  • Ewentualne rozwiązywanie konfliktów i problemów w zespole

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe, związane z HR
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji dla branż IT, marketingu i sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z firmą z branży internetowej lub nowych technologii
  • Doświadczenie w Employer branding
  • Status studenta

Oferta pracy

Oferujemy Ci:

  • Wynagrodzenie 4000-6000 netto (zależnie od doświadczenia i umiejętności)
  • Umowę B2B (preferowana) lub umowa zlecenie (w przypadku statusu studenta)
  • Bardzo duża wolność na stanowisku - będziesz pierwszą osobą od HR w firmie wprowadzającą profesjonalne projekty rekrutacyjne i komunikacji wewnętrznej
  • Benefit: swobodna możliwość brania dłuższych przerw w trakcie dnia, swoboda w braniu urlopów - nielimitowany czas pracy
  • Benefit: dofinansowanie do karty Multisport

Osoby zainteresowane pracą u nas, prosimy o przesłanie swojego CV, prosimy zawrzeć w nim zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.