Ogłoszenie ID 981

Java Developer - Junior / Mid - (Dział Rozwoju Produktów) (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Dla jednego z producentów oprogramowania poszukujemy Java Developera do Działu Rozwoju Produktów

Liczba etatów: 2
• Java Developer - Junior / Mid

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa) - możliwość pracy hybrydowej
Zespół developerów: Kilku / kilkunastu programistów - firma systematycznie powiększa swój zespół
Wynagrodzenie: od 5000 zł brutto w górę - brak górnej granicy, jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma zaproponuje adekwatne wynagrodzenie :)
Rodzaj umowy: UoP
Godziny pracy: Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Udział w projektach prowadzonych w Dziale Rozwoju Produktów
• Definiowanie testów jednostkowych oraz dokumentowanie kodu źródłowego
• Aktywna współpraca w fazie doboru technologii

Wymagania

• Posiadasz doświadczenie w programowaniu w Java
• Znasz dobrze framework Spring lub Spring Boot
• Nie masz problemów ze znajomością SQL (MSSQL / Oracle / MySQL / MariaDB / Postgress)
• Posiadasz ogólną wiedzę na temat tworzenia aplikacji wielowarstwowych

• Praca w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Opieka medyczna z PZU
• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
• Coroczne imprezy integracyjne
• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!