Ogłoszenie ID 2187

Kierownik usług sprzątających (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wadowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business sp. z o.o dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik usług sprzątających

Miejsce pracy: Wadowice

Zadania do realizacji:

  • Zarządzanie podległym personelem, nadzór nad pracownikami
  • Nadzór i kontrola wykonywanej usługi
  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
  • Zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania usług
  • Prowadzenie dokumentacji służbowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- cały etat
  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu Cleaning w Polsce
  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • Szkolenie
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (WORD, EXCEL)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w pracy w branży usług czystościowo-porządkowych
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.