Ogłoszenie ID 429

Kontroler jakości (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Łańcut

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł dalej zdobywać doświadczenie związane z kontrolą jakości?

Posiadasz wykształcenie kierunkowe: technik żywności/towaroznawstwa oraz doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z branży spożywczej?

Znasz zagadnienia z zakresu systemów GMP, GHP, HACCP, BRC i ISO 22000?

Jeśli tak…

Lepiej trafić nie mogłeś!

Obecnie poszukujemy:

Kontrolera jakości

Miejsce pracy: Łańcut

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Bieżącą kontrolę surowców oraz wyrobów gotowych zgodnie z wymaganą dokumentacją:

a)      Analizę surowców przy dostawie - zgodność dostawy ze specyfikacją jakościową

b)      Kontrolę jakości produktu podczas procesu produkcji, czystości linii produkcyjnych, warunków produkcji oraz ich magazynowania

c)      Kontrolę jakości opakowań jednostkowych i zbiorczych

d)      Sporządzanie etykiet, specyfikacji jakościowych oraz dokumentacji zdjęciowej a także weryfikacja dokumentacji

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych
  • Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • Optymalizację procesów produkcyjnych pod kątem standardów jakościowych
  • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem wdrożonego systemu jakości ISO 22000

Wymagania

• Wykształcenie na kierunku technologia żywności lub towaroznawstwa - warunek konieczny
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
• Znajomość zagadnień z zakresu systemów GMP, GHP, HACCP, BRC, ISO 22000
• Umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno - pomiarowymi oraz aparaturą laboratoryjną

  • Stabilne warunki zatrudnienia – szukamy osoby na dłużej w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności ustalane indywidualnie - firma jest otwarta na negocjacje
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • Multisport, dzięki której będziesz mógł/mogła ćwiczyć gdziekolwiek jesteś
  • Zadbamy o Ciebie - otrzymasz od nas ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych