Ogłoszenie ID 1770

Kwalifikowany Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Giżycko

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń

Miejsce Pracy: Giżycko

Główne zadania:

Stała ochrona mienia;

  • Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia;
  • Sporządzanie notatek służbowych w ramach realizacji czynności służbowych w miejscu pracy;
  • Używanie lub wykorzystywanie broni oraz środków przymusu bezpośredniego zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • Pozwolenie na broń obiektową;
  • Zaświadczenie o niekaralności;
  • Dyspozycyjność, sumienność;
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B;

Oferta pracy

  • Zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę lub zlecenie ;
  • Terminowe wynagrodzenie;
  • Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;
  • Pakiet szkoleń;
  • Możliwość przystąpienie do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 113 lub 510 012 290, lub wyślij SMS o treści: ' Praca Giżycko' Oddzwonimy.