Ogłoszenie ID 1833

Kwalifikowany pracownik ochrony z j. angielskim (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business Sp. z. o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Kwalifikowanego Pracownika ochrony ze znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Wrocław

· Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych.

· Ochrona mienia zleceniodawcy.

· Ochrona powierzchni, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych.

· Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej oraz obsługa komputera.

Wymagania

· Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) – warunek konieczny.

· Wysoko rozwinięta kultura osobista.

· Kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań.

· Obsługa komputera i znajomość programu MS Office.

· Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony.

Oferta pracy

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Stawkę na poziomie 20 zł netto/rbh.
  • Darmowe wyżywienie podczas służby.
  • Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Dofinansowanie do kart Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Certyfikowane szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

pod nr tel. 571 330 178 lub 510 013 455

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu

rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.