Ogłoszenie ID 1857

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Lublin

Dollar od 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business Sp. z. o.o. –część Grupy Kapitałowej Impel – aktualnie prowadzi nabór na stanowisko:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej z Pozwoleniem na Broń

Obowiązki:

- zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu
- reagowanie na zagrożenia
- przestrzeganie procedur

Wymagania

- wpisu na listę kwalifikowanego pracownika z pozwoleniem na broń
- pozytywnego nastawienia
- rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem

umowa o pracę na cały etat w systemie 12-godzinnym, od zaraz
wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na czas 10-tego każdego miesiąca
kompletne, bezpłatne umundurowanie
profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach: - 8:00 – 15:00 pod nr tel . 510 015 878

( po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 )

Jeśli nie odbieram proszę o sms 'KPOF + broń ' oddzwonię

Wyślij Cv - oddzwonimy!

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą:

 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.