Ogłoszenie ID 2417

Marketing Manager (archiwalne)

Briefcase ”WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY” Sp. z o. o.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

• opracowywanie działań i kampanii marketingowych,
• budowanie relacji z klientami i partnerami zewnętrznymi,
• przygotowanie i realizacja planu mediowego (m.in w social mediach),
• zarządzanie budżetem,
• zarządzanie stroną internetową, w tym działania contentowe,
• współpraca przy prowadzeniu działań promocyjnych w celu zwiększenia sprzedaży,
• przygotowywanie materiałów marketingowych,
• zbieranie i analiza danych dotyczących aktualnych trendów.

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność i terminowość,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• znajomość najnowszych trendów w marketingu,
• doświadczenie na stanowisku marketingowym minimum 5 lat.

Oferta pracy

• praca w bardzo nowoczesnej, stabilnej firmie,
• możliwości rozwoju,
• dobre wynagrodzenie,
• benefity pozapłacowe, bdb. atmosfera.