Ogłoszenie ID 1266

Operator linii produkcyjnej (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Dąbrowa Górnicza

Dollar 3800.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Firma NGK Ceramics znalazła się na liście Forbesa ’Poland’s Best Employers 2021’ na pierwszym miejscu na Śląsku wśród firm z branży automotive.

Zadania:

• obsługa maszyn produkcyjnych;
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów;
• kontrola jakości produkowanych wyrobów;
• praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące wewnątrz zakładu.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na produkcji (min. 1 rok);
• wymagane wykształcenie minimum zawodowe lub ogólnokształcące (mile widziane średnie techniczne);
• zdolności techniczne i manualne;
• umiejętność pracy w zespole;
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

• atrakcyjne wynagrodzenie: 3500 zł brutto + do 10% premii + dodatek 200 zł za pracę w systemie równoważnym + 100-200 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;
• premia frekwencyjna do 1200 zł brutto;
bezpłatny transport z okolicznych miejscowości (Poręba, Zawiercie, Sosnowiec, Będzin, Bytom, Katowice);
• program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenia grupowego);
• praca w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;
• dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;
• zestawy obiadowe w cenie ok. 10 zł;
• premia za polecenie znajomego: 500 zł brutto;
• bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
• stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejścia w struktury firmy NGK Ceramics.