Ogłoszenie ID 2322

Opiekunka w dwujęzycznym żłobku (archiwalne)

Briefcase TOMMAR CRECHE Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 3100.00 - 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Opis stanowiska

Jesteśmy nowym żłobkiem prowadzącym zajęcia w systemie dwujęzycznym. Nasza misja to opieka nad dziećmi w domowych prawie warunkach, gdzie nasze pociechy mogą rozwijać swój potencjał i zdolności językowe oparte na polskich i europejskich programach nauczania. Nasza kadra posiada lata doświadczenia w prowadzeniu żłobka za granicą.
Obecnie poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Opiekun dzieci w żłobku Małe Cuda – Little Miracles

Zakres obowiązków:

·      przygotowywanie i prowadzenie dwujęzycznych zajęć dydaktycznych w oparciu o nowatorski program (dostarczamy materiały i scenariusze)

·      doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszym żłobku

·      aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal, okazjonalnych i sezonowych przedsięwzięć

·      dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka,

·      współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci,

·      pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych

Wymagania

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
lub wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3
lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3
znajomość języka angielskiego mile widziana (certyfikowana znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)

Kwalifikacje oraz doświadczenie winno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.

• pełne przeszkolenie i dobrą atmosferę pracy w prestiżowym dwujęzycznym żłobku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• elastyczne godziny pracy w przedziale od 06:30 - 18:00
• możliwość rozwoju zawodowego i kariery zawodowej
• możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywną atmosferę
• kreowanie inicjatyw jak również udział w programach przez nas realizowanych
• pracę w młodym i dynamicznym środowisku