Ogłoszenie ID 2079

Pomocnik brukarza (archiwalne)

Briefcase SMART-ON Sp. z o. o.

Location Wrocław

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Tymczasowy

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Praca dla pomocnika brukarza + innych pomocników budowlanych - oferujemy:

pracę standardowo w godzinach 8:00-16:00,
około 20 - 30 zł/h brutto w zależności od doświadczenia,
dogodne warunki w ramach potrzeb nocleg,
przejazd do miejsca pracy,
ubranie robocze,
sprzęt do wykonywania pracy,
wypłata co tydzień
dodatek za posiadanie prawo jazdy kat. B.
w okresie zimowym praca wewnątrz budynków.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY!!!

515 038 007

PRACA - Wrocław i okolice

Робота помічника тротуару - ми пропонуємо:

стандартна робота з 8:00 до 16:00,

близько 20 - 30 злотих / год залежно від досвіду,

зручні умови відповідно до потреб проживання,

переведення на робоче місце,

робочий одяг,

робоче обладнання,

виплата щотижня.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ПО ТЕЛЕФОНУ!!!

РОБОТА - Вроцлав та його околиці

Wymagania

- doświadczenie przy pracach brukarskich 1-2 lata,

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- mile widziana obsługa piły spalinowej,

Oferta pracy

- pracę standardowo w godzinach 8:00-16:00,
 - około 20 - 30 zł/h brutto w zależności od doświadczenia,
- dogodne warunki w ramach potrzeb nocleg,
- przejazd do miejsca pracy,
- ubranie robocze,
- sprzęt do wykonywania pracy,
- wypłata co tydzień!!!
- dodatek za posiadanie prawo jazdy kat. B.
- w okresie zimowym możliwa praca wewnątrz budynków