Ogłoszenie ID 507

Pomocnik przy rozładunku towaru (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Piekary Śląskie

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ręczny rozładunek samochodów dostawczych
  • Proste prace magazynowe: składanie kartoników, składanie towarów na palecie, foliowanie palet

Wymagania

  • Jesteś osobą zaangażowaną i pracowitą
  • Jesteś dyspozycyjny(a) od 27.09 do pracy w systemie jednozmianowym (6:00-18:00)
  • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od 27.09
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku godzinach 6:00-18:00
  • Wynagrodzenie 18,30 zł brutto/h
  • Zlecenie na magazynie w Piekarach Śląskich