Ogłoszenie ID 1686

Pracownik administracyjno-biurowy (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

 Pracownik administracyjno-biurowy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

wprowadzanie i analiza zgłoszeń do system
tworzenie zestawień z prowadzonych działań
obsługa telefoniczna i mailowa klientów banku
współpraca z pozostałymi departamentami bank

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Oczekujemy:

dobrej znajomości MS Office (WORD, EXCEL),
niekaralności,
znajomości języka angielskiego (poziom min.B1)
dyspozycyjności, dokładności, komunikatywności
Mile widziani studenci studiów na kierunkach administracja/prawo/służby mundurowe

Oferta pracy

Oferujemy:

pracę zdalną w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
niezbędne narzędzia pracy
możliwość skorzystania z dodatkowego pakietu medycznego