Ogłoszenie ID 1131

Pracownik magazynowy (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Gliwice

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Pracownik magazynowy - praca dorywcza

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień;
  • kontrola stanu magazynowego;
  • rozpakowanie lub zapakowanie towaru;
  • oklejenie produktów i etykietowanie;
  • inne prace magazynowe.

Wymagania

  • gotowość do pracy fizycznej;
  • mile widziany status ucznia/studenta;
  • zaangażowanie i systematyczność.

Oferta pracy

  • możliwość pracy według elastycznego grafiku;
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie;
  • stawkę godzinową 21 zł brutto/h;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.