Ogłoszenie ID 1794

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Brwinów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby niepełnosprawne. Mile widziane również osoby pełnosprawne

Kogo poszukujemy: Pracownika ochrony

Lokalizacja: Moszna Parcela k.Brwinowa

Na tym stanowisku zajmiesz się miedzy innymi:

  • patrolowaniem podległego terenu i reagowanie na zaistniałe zagrożenia
  • kontrolowaniem ruchu osobowego

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • punktualności i rzetelności

Oferta pracy

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
  • pracę w systemie 12h lub 24/48h
  • umowę o pracę,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,
  • możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do leków i okularów,
  • zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,
  • świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,
  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr 571-330-639 lub 510-011-347Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.