Ogłoszenie ID 1860

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Iłowa

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY.

Lokalizacja: Iłowa

Dni i godziny pracy: poniedziałek - niedziela całodobowo, wg ustalonego grafiku

Obowiązki: Kontrola ruchu osobowego, kontrola ruchu materiałowego, obchody, obsługa komputera

MILE WIDZIANE TAKŻE OSOBY BEZ ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510012192 (rekrutacje prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, po godzinie 16:00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44) lub sms o treści 'praca' - oddzwonimy.

Jeśli wysyłasz CV, na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.'

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

niekaralność (warunek konieczny)
mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów biurowych, przemysłowych lub logistycznych
dobra sprawność fizyczna
opanowanie i podzielna uwaga
spostrzegawczość i dobry wzrok
kultura osobista
umiejętność obsługi komputera

Oferta pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie od zaraz
profesjonalne przeszkolenie
umowę o pracę
wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca
pełne umundurowanie
miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu
premia frekwencyjna oraz premia za polecenie innych pracowników
dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego czy okularów
świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD
pomoc prawną, psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej fundacji.