Ogłoszenie ID 1800

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kożuszki

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Hr for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/kę na stanowisko: Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: magazyn Kożuszki Parcel k. Sochaczewa

Główne zadania:

  • Wydawanie przepustek
  • Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia
  • Kontrola osób i pojazdów

Wymagania

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 12h w godzinach 7-19/19-7
  • Bezpłatne umundurowanie
  • Możliwość pracy dodatkowej
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
  • Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
  • Dofinansowanie do leków i okularów,
  • Zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,
  • Świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,
  • Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
  • Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,
  • Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 pod numerem 510 011 347 lub 571 330 639 lub o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu a po godzinie 16-stej pod numerem 71 711 00 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.