Ogłoszenie ID 1797

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Radziejowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy!”

Poszukujemy kandydata/kę na stanowisko: Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Grzymek k. Radziejowic

Główne zadania:

  • Ochrona mienia przed dewastacją, włamaniem, kradzieżą
  • Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia

Wymagania

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferta pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 24/48h
  • Terminowe wynagrodzenie zawsze do 10-tego każdego miesiąca
  • Pełne darmowe umundurowanie
  • Stały kontakt z koordynatorem oraz wdrożenie na obiekcie

Dodatkowo oferujemy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

· Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego – dofinansowanie do leków i okularów – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego

  • Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie:
  • pomocy psychologicznej,
  • prawnej,
  • rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48510011347 lub +48571330639 po godzinie 16-stej pod numerem 71 711 01 44 lub o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.