Ogłoszenie ID 723

Pracownik produkcji (archiwalne)

Briefcase ”WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY” Sp. z o. o.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta olejów CBD poszukujemy obecnie pracowników produkcyjnych.

Miejsce pracy: Mielno ( k. Czerwonaka)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa suszarni ziół
- obsługa prostych urządzeń mechanicznych
- załadunek na linię i rozładunek z linii
- załadunek i rozładunek z przyczepy
- prace przy skórowaniu (obieraniu ze skóry) oraz odrywaniu liści z łodyg
- pakowanie (w worki, kartony, przygotowanie do transportu / wysyłki).

Wymagania

- status ucznia/studenta ZAOCZNEGO (umowa zlecenie bez ZUS),
- możliwości dojazdowe (ok. 35 min. z ronda śródka),
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- sprawność fizyczna.

Oferta pracy

- umowa zlecenie,
- bardzo dobra stawka: 22 zł netto/h,
- praca jednozmianowa 8-16,
- praca od poniedziałku do piątku.