Ogłoszenie ID 1680

Pracownik Sprzątający (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Gdańsk

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta – poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Sprzątający

miejsce pracy: Gdańsk, ul. Grunwaldzka 481

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-13:00/12:00-19:00

Zadania/Czynności:

•  Sprzątanie hali produkcyjnej, pomieszczeń socjalnych, biurowych, toalet

• Raportowanie naszej pracy w aplikacji w telefonie komórkowym

Wymagania

•  Sumienność.

•  Dyspozycyjność

•  Rzetelność w wykonywaniu zadań

• Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy

· możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

· umowę o pracę,

· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

· Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności dodatkowo:

– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

– dofinansowanie do leków i okularów,

– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 571-330-165

Od godziny 16.00 do 21.00 na numer infolinii: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.