Ogłoszenie ID 1911

Pracownik sprzątający (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Piaseczno

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Pracownik sprzątający - praca dorywcza

Miejsce pracy: placówka banku w Piasecznie

Praca w godzinach 9:00-10:00 od poniedziałku do piątku

Zakres czynności:

Sprzątanie placówki banku a w tym pomieszczeń socjalnych, toalet, odkurzanie, zamiaranie, mycie drzwi i przeszkleń, dezynfekowanie powierzchni)

Wymagania

Oczekujemy:

Dyspozycyjności

Oferta pracy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Terminowe wynagrodzenie zawsze do 15-stego każdego miesiąca;
Środki czystości i niezbędny sprzęt do wykonywania pracy;
Wdrożenie i wsparcie przełożonego;
Dodatkowo oferujemy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności:

Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego – dofinansowanie do leków i okularów – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
U nas każdy ma szansę!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny; 571330639  lub 510011347 bądź o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.