Ogłoszenie ID 414

Reprezentant handlowy na rynek polski (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Lublin

Opis stanowiska

Posiadasz już doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze klienta biznesowego?

Zależy Ci na pracy, w której będziesz miał/a możliwość nawiązywania nowych kontaktów z ludźmi?

Chcesz być niezależny/na finansowo, mając realny wpływ na swoje zarobki?

W takim razie prześlij nam swoje CV i zostań Specjalistą ds. sprzedaży na rynek polski!

Miejsce pracy: Lublin (praca stacjonarna)

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (mile widziane w branży chemicznej) lub doświadczenie w obsłudze klienta
• Umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z Tobą w oparciu o Twoje kompetencje i doświadczenie
• Prowizje naliczane procentowo od sprzedaży
• Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30 oraz wolne weekendy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Zadbamy o Ciebie - otrzymasz prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
• Spotkania i wyjazdy integracyjne
• Prezenty z okazji ślubu
• Będziemy świętować razem z Tobą - Twoje okrągłe urodziny oraz lata pracy