Ogłoszenie ID 1095

Spawacz MAG 135 z j. niemieckim lub angielskim (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Niemcy

Dollar 9500.00 - 10000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·      praca przy spawaniu naczep i przyczep do samochodów ciężarowych

·      spawanie MAG 135

·      obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Niemiec.

Wymagania

·      aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135

·      udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;

·      znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny

Oferta pracy

·      pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·      stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;

·      pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;

·      wynagrodzenie za 160 godziny pracy 2100 euro netto z ekwiwalentem za urlop, tj. 13,12 euro netto/godz.;

·      składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;

·      dodatek za język obcy 100 euro netto;

·      zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;

·      program rekomendacyjny – 450 złotych netto za polecenie pracownika;

·      opiekę polskiego koordynatora;

·      darmowe zakwaterowanie;

·      zapewniamy odzież roboczą.