Ogłoszenie ID 1212

Specjalista ds. kadr i płac (archiwalne)

Briefcase EKSPERCI I DORADCY ONLINE Sp. z o.o

Location Wrocław

Dollar 4000.00 - 6000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa klientów biura rachunkowego:
  • sporządzanie list płac,
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń,
  • sporządzanie deklaracji PFRON,
  • prowadzenie akt osobowych

Wymagania

  • osoba studiująca zaocznie na kierunku zawodowym związanym z rachunkowością,
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego
  • umiejętność pracy w zespole

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.