Ogłoszenie ID 549

Specjalista ds. kadr i płac (archiwalne)

Briefcase Web Innovative Software sp. z o.o.

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obsługa kadrowo-płacowa klientów biura rachunkowego:

  • sporządzanie list płac,
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń,
  • sporządzanie deklaracji PFRON,
  • prowadzenie akt osobowych

Obsługa klienta serwisu wFirma w zakresie samodzielnego prowadzenia rozliczeń kadrowo - płacowych
Tworzenie publikacji w działach eksperckich w mediach własnych odwiedzanych miesięcznie przez ponad 1,8 mln czytelników:

  • Poradnik Przedsiębiorcy
  • Poradnik Pracownika

Nadzór nad realizacją nowych projektów związanych z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie 2 letnie w zawodzie,
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz naliczania wynagrodzeń,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność,
  • Pełne zaangażowanie w pracę,
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferta pracy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.