Ogłoszenie ID 432

Specjalista ds. sprzedaży (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Łańcut

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Z łatwością nawiązujesz nowe relacje? Uwielbiasz wyzwania?  Nie poddajesz się przy pierwszej odmowie? Masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, a do tego posługujesz się płynnie językiem angielskim?

Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży z j. angielskim

Miejsce pracy: Łańcut

A do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Stacjonarna obsługa Klienta – telefoniczna i mailowa
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów B2B (rynki na terenie Unii europejskiej)
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Przygotowanie oferty handlowej dla Klientów
  • Analiza rynku i potencjału sprzedażowego

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale handlowym min. 2 lata
  • Znajomość branży FMCG
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Żyłka do sprzedaży i kompetencje analityczne
  • Nastawienie na wynik i realizację zadań

Oferta pracy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Premie za Twoją sprzedaż (od wyników sprzedaży oraz za pozyskanie nowego Klienta)
  • Pakiet socjalny w postaci ubezpieczenia i  dofinansowania do karty Multisport
  • Stałe godziny pracy – od 8.00 do 16.00
  • Szkolenia branżowe