Ogłoszenie ID 1890

Sprzątająca/y - Sprzątanie Biedronek Tarnobrzeg i okolice (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Tarnobrzeg

Dollar od 3200.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osobę na stanowisko :

Sprzątająca / Sprzątający –Tarnobrzeg i okoliczne miejscowości

Od poniedziałku do piątku w godz. 4:00 - 12:00. Praca w zespole 3 osobowym.

Zakres obowiązków:

• sprzątanie

• mycie

• czyszczenie

m.in.: Czyszczenie pieców do wypieku z zewnątrz, czyszczenie szyb lodówek z zewnątrz, czyszczenie wejścia do sklepu, wiaty na wózki, krawędzi których nie domywa maszyna przy regałach z artykułami.

Wymagania

• dyspozycyjności 04.00-12.00

• odpowiedzialności za powierzone zadania

• mile widziane doświadczenie w usłudze sprzątania

• prawo jazdy. kat b. WARUNEK KONIECZNY

• auto do dyspozycji, telefon i wszystkie potrzebne Tobie narzędzia pracy,

• wolne weekendy,

• umowa zlecenie na 2-4 tygodnie, potem umowa o pracę , 3200 brutto/mc

• przeszkolenie na stanowisko

• pracę w renomowanej firmie

• miłą pracę w zespole

Więcej informacji pod numerem telefonu:

510 015 878 lub 727 003 042

Jeśli nie odbieram proszę o sms ' Tarnobrzeg' oddzwonimy.

(prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.' Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.