Ogłoszenie ID 1677

Technik obiektu (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Dollar 30.00 - 30.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

AKTUALNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

Technik obiektu

(Bieżąca obsługa techniczna obiektu biurowego, utrzymanie w stanie sprawności eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych. Obsługa techniczna systemów: elektroenergetycznych, hydraulicznych, wentylacji i klimatyzacji. Ustalanie przyczyn awarii i usterek oraz ich usuwanie. Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów.)

Miejsce pracy: ul. Słonimskiego, Wrocław

 Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem:

571330178 lub 510013455

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• uprawnia SEP Gr. 1 E/D, 1kV, 15kV,

• zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• wysoka kultura osobista,

• podzielna uwaga,

• rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

• pozytywnego nastawienia,

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

• Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego, w jednej z największych polskich organizacji,

• Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,

• Umowę o pracę,

• Gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia.