Ogłoszenie ID 453

Technolog Procesowy (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy:

Technologa procesowego

Miejsce pracy: Zaczernie lub Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Opracowanie i organizowanie prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Dbałość o dokumentację technologiczną nowych produktów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji/ Laboranta w branży tworzyw sztucznych
  • Wykształcenie wyższe związane z Przetwórstwem tworzyw sztucznych np. Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • Język angielski na poziomie b. dobrym umożliwiający komunikację

Oferta pracy

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia, po okresie próbnym negocjacja podwyżki
  • Premię uznaniową
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę
  • Pracę w nowo otwartym zakładzie
  • Kartę Multisport
  • Karnety do kina
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Dofinansowanie do studiów
  • Paczki dla dziecka
  • Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty