Ogłoszenie ID 2387

Tester Oprogramowania QA / Usability (archiwalne)

Briefcase Web Innovative Software sp. z o.o.

Location Jelenia Góra

Dollar 4000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu. Do obowiązków na tym stanowisku pracy należą:

  • testowanie webaplikacji wFirma i innych produktów firmy pod względem merytorycznym, technicznym i usability
  • konstruowanie przypadków testowych we współpracy z zespołem programistów, testerów i księgowych
  • realizacja i raportowanie testów,

Bardzo istotna jest dla nas umiejętność samodzielnego myślenia i zdolność do odnajdywania potrzebnych informacji.

Wymagania

  • znajomości zagadnień związanych z UX i Usability
  • doświadczenia w pracy z webaplikacjami
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • znajomość systemów do raportowania błędów oraz metod i narzędzi do testowania aplikacji webowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem własnej firmy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.