Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Expo HR - Sprawdzone rozwiązania dla Twojej kadry

Podstawowe informacje o wydarzeniu: 

 Termin: 13 lutego 2024
 Lokalizacja: Centrum Nauki Kopernik – Centrum Konferencyjne, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa 
 Rejestracja na wydarzenie: expohr.pl
 Wstęp BEZPŁATNY!: dla praktyków HR  - przyjdźcie całym zespołem!
 Kontakt do organizatora: hr@meetandgrow.pl

Opis wydarzenia: 

Wierzymy głęboko, że tylko w relacji z innymi jesteśmy w stanie rozwijać się zawodowo i osobiście. Nawiązując kontakty i budując relacje możemy kreować nowe pomysły, zdobywać inspiracje.

Aby te relacje miały szansę zaistnieć, potrzebne jest spotkanie.

13 lutego 2024 r. w Warszawie odbędzie się  takie właśnie spotkanie  - EXPO HR, pod hasłem „Sprawdzone rozwiązania dla Twojej kadry”. I mamy tutaj na myśli całą Twoją kadrę: kadrę administracyjną, produkcyjną, inżynieryjną, menedżerską, kierowniczą…

Zapraszamy wszystkich praktyków z wewnętrznych działów HR, którzy chcą zapoznać się z nowoczesnymi produktami i usługami wpierającymi pracę zespołów HR w firmach.

EXPO HR to nie tylko zwykłe targi. Dzień będzie pełen różnorodnych atrakcji oraz zaoferuje odwiedzającym wiele nowych pomysłów. Poza strefą wystawienniczą odbędą się wystąpienia oraz warsztaty na tematy, które będą źródłem inspiracji w ważnych obszarach HR.

Już dziś zarezerwuj 13 lutego w swoim kalendarzu, aby zainspirować się, zdobyć nową wiedzę i nawiązać kontakty. Zaproś też swoich współpracowników, przyjdźcie na wydarzenie całym zespołem – każdy znajdzie inspirację w obszarze swojej specjalizacji. 

Drzwi EXPO HR otwierają się już o 08:30, pierwsze warsztaty rozpoczynamy już o 9:30, a pierwsze wystąpienie będzie o 10:00. W programie: cztery 75-minutowe warsztaty oraz osiem inspirujących wystąpień.

Dlaczego warto wziąć udział w Expo HR

Expo HR to jedyne tego typu spotkanie łączące praktyków HR z liderami rynku rozwiązań wspierających pracę zespołów HR w tworzeniu wspaniałych miejsc pracy.
Expo HR to unikalna platforma nawiązania cennych kontaktów, które podtrzymywane po spotkaniu, mają szansę zaowocować konkretną współpracą biznesową.
Expo HR to bezcenna możliwość bezpośredniego spotkania, wspólnego wypicia kawy, luźnej rozmowy, dzielenia się pomysłami – SPOTKANIA, KTÓRE MOŻE PRZERODZIĆ SIĘ W TRWAŁĄ RELACJĘ.

Udział w wydarzeniu dla praktyków HR jest zupełnie bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie. 

Zapraszamy!
Zespół meet&grow

Kanały w SM 

https://www.facebook.com/StronaKadry

https://www.linkedin.com/company/stronakadry