Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

V FORUM HR CHALLENGE POLAND

Jak zoptymalizować koszty HR przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości zarządzania kompetencjami w organizacji? Jak skutecznie zatrzymać utalentowanych pracowników nie narażając finansów firmy? Dlaczego troska o dobrostan psychiczny pracowników powinna stać się priorytetem działań HR w najbliższych latach? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w gronie ponad 350 uczestników podczas V Forum HR CHALLENGE POLAND organizowanego 5-6 marca 2024 r. w Warszawie przez brave conferences. Gośćmi specjalnymi tegorocznego Forum są: Marcin Barański, General Manager, Board Member Vox Capital Group, Maciej Herman, CEO, Lotte Wedel oraz Sebastian Szymanek, Prezes Zarządu, ZF Polpharma.  

Współczesne organizacje i Dyrektorzy Działów HR stoją przed ogromnymi wyzwaniami związanymi nie tylko z optymalizacją kosztów w czasach wysokiej inflacji, ale przede wszystkim dotyczącymi skutecznego pozyskiwania i zarządzania talentami w organizacji, jak również budowania poczucia dobrostanu psychicznego swoich zespołów. — Zdrowie psychiczne pracowników zostało ostatnio mocno nadwyrężone, a ich oczekiwania co do wysokości wynagrodzeń i wobec samego pracodawcy bardzo wzrosły.  Brakuje aktywnych kandydatów do pracy, konieczne jest docieranie do kandydatów pasywnych. Wymagania pracowników GEN Z wymagają od organizacji przebudowania modeli współpracy oraz kultury organizacyjnej. — podkreśla Anna Kępka, Project Manager brave conferences. 

Program wydarzenia został opracowany w oparciu o rozmowy z dyrektorami, managerami i praktykami HR największych firm i obejmuje 6 wyzwań dla branży HR:

  • JAK DOCIERAĆ DO KANDYDATÓW I TWORZYĆ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ PRACY
  • JAK BUDOWAĆ MOTYWACJĘ I ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKA
  • JAK ROZMAWIAĆ O WYNAGRODZENIACH I NIMI ZARZĄDZAĆ
  • JAK ZADBAĆ O PRACOWNIKA I ZATRZYMAĆ GO W ORGANIZACJI
  • JAK ZAPEWNIĆ ORGANIZACJI POTRZEBNE KOMPETENCJE
  • JAK KORZYSTAĆ Z DANYCH HR, AI I NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Lista prelegentów:

https://hrchallengepoland.pl/prelegenci/ 

Agenda forum:

https://hrchallengepoland.pl/program-1-dzien/

Bilety:

https://hrchallenge2024.registration-form.online/

Korzystna oferta indywidualna oraz grupowa!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Anna Banaś

anna.banas@braveconferences.pl

tel. 787 092 566