Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Realne wsparcie na starcie - Program Aktywizacja!

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem Program Aktywizacja, przedsięwzięcie skierowane do wszystkich nowych przedsiębiorców. Staramy się zawsze służyć pomocą naszym czytelnikom, dlatego właśnie pragniemy przybliżyć im zasady, na jakich funkcjonuje ten niezwykle ciekawy projekt.

Co to jest Program Aktywizacja?

Program Aktywizacja jest projektem skierowanym do nowych firm, czyli  takich, które zostały zarejestrowane nie później niż 60 dni przed datą zgłoszenia do programu.  

Program kierowany jest również do osób, które dopiero mają zamiar założyć własną działalność gospodarczą.

Cele Programu Aktywizacja

Program Aktywizacja ma za zadanie wspieranie polskich przedsiębiorców. Jednak najważniejsza w tym wszystkim jest forma oferowanej pomocy - to dostęp do praktycznych narzędzi, które usprawniają codzienną pracę firmy. Efekty uzyskanych tym sposobem ułatwień są konkretne i wymierne - uzyskane oszczędności w prosty sposób można przeliczyć na konkretne kwoty.

Co Program Aktywizacja daje przedsiębiorcom?

Początki zawsze są najtrudniejsze. Pierwszy okres funkcjonowania każdej firmy również nie należy do najłatwiejszych, a  jest wręcz kluczowy dla być albo nie być przedsięwzięcia biznesowego. Dlatego przystępując do Programu Aktywizacja przedsiębiorca otrzymuje na starcie darmowy dostęp na rok do usług księgowości internetowej oraz innych funkcji systemu informatycznego wspierającego prowadzenie własnego biznesu - wFirma.pl.

Każda nowa firma dostaje też możliwość korzystania z różnego rodzaju narzędzi ułatwiających prowadzenie przedsiębiorstwa, takich jak program do wystawiania faktur, system kadrowo-płacowy, oprogramowanie do prowadzenia magazynu, aplikacja CRM do zarządzania relacjami z klientem, moduł do przeprowadzania analiz finansowych oraz wiele innych przydatnych w codziennej pracy udogodnień.

Takie praktyczne wsparcie dla nowych przedsiębiorców to ogromne ułatwienie w prowadzeniu firmy oraz konkretne oszczędności.

Sprawdź co zyskasz, biorąc udział w Programie Aktywizacja:

program aktywizacja

Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do Programu Aktywizacja?

Przystąpienie do Programu Aktywizacja jest naprawdę proste! Wystarczy wejść na stronę internetową ProgramAktywizacja.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz rejestracyjny.

Warto zaznaczyć, że wzięcie udziału w projekcie nie wiąże się z żadnymi kosztami, a przedsiębiorca może w każdej chwili zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

program aktywizacja

Zostań partnerem Programu Aktywizacja

Ze względu na swoje cele Program Aktywizacja kierowany jest również do wszystkich organizacji i instytucji, które działają na rzecz aktywizowania osób bezrobotnych oraz popularyzacji przedsiębiorczości. Mowa tutaj o wszelkich biurach karier, funkcjonujących przy uczelniach wyższych, powiatowych urzędach pracy czy inny podmiotach, którym leżą na sercu wyżej wymienione cele.

 

Jesteś nowym przedsiębiorcą? Weź udział w Programie Aktywizacja: ProgramAktywizacja.pl

Chcesz zostać Partnerem programu? Napisz na adres: biuro@dgwb.pl

Organizator Programu Aktywizacja: Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu Sp. z o.o.