Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Zapraszamy do udziału w najważniejszym spotkaniu liderów świata HR!

#AI a HR, #kultura organizacyjna, #umiejętności i kompetencje, #dane #equality #DIE #strategia – to hasła, które zdominują program III edycji konferencji z cyklu „Strategie HR”, która odbędzie się w dniach 22-23 maja w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

 W tym roku chcemy zainicjować dyskusję o realnej współpracy na linii HR – biznes, o tym jakie są wzajemne oczekiwania, jak ułożyć komunikację i przepływ informacji, jak wspólnie przygotować się na wiele nowych wyzwań w obszarze regulacyjnym, które już niebawem wprowadzą rewolucję w firmach (m.in. wdrażanie strategii DI&E i ESG)

To będzie również dyskusja o stanie dojrzałości organizacji – Które firmy można zaliczyć do data driven organization, a może zwinność to cecha, która najlepiej opisze charakter ich działania? Czy dobrostan to chwilowo chwytliwe hasło, czy stan, do osiągnięcia którego zmierzają?

Nasze wydarzenie to prawdziwe Święto HR! Każdy z uczestników będzie mógł ułożyć samodzielnie agendę wybierając z szerokiej oferty prelekcji, paneli dyskusyjnych i równoległych ścieżek tematycznych. A to wszystko okraszone fantastyczną atmosferą spotkania face to face.

Na koniec pierwszego dnia wydarzenia, zaprosimy uczestników na ceremonię wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje: www.strategiehr.pl

Kontakt:

Joanna Jamka

Dyrektorka działu konferencji

ADN Akademia

Joanna.jamka@adnakademia.pl