Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Wydarzenie Startup Shaker już 12-14 maja w Warszawie

Startup Shaker – zrób biznes w 48 godzin!

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, czy to recepta na sukces czy scenariusz wielkiej katastrofy? Chcesz go przetestować i sprawdzić, czy znajdzie potencjalnych klientów? Marzysz o startupie, ale szukasz jeszcze swojej idei? Zgłoście się i weźcie udział w Startup Shakerze – bezpłatnym wydarzeniu skierowanym do młodych, przedsiębiorczych osób, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W Startup Shakerze wezmą udział kilkuosobowe zespoły złożone z osób o różnych kompetencjach. W każdym z drużyn pracować będą studenci i absolwenci z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży, projektowaniu graficznym, IT i UX. Podczas intensywnego weekendu będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy odpowiedzą na pytania i podzielą się swoim doświadczeniem. Projekt zakończy się prezentacją efektów pracy przed jury, które wybierze dwanaście najlepszych teamów zakwalifikowanych do następnego etapu Startup Shakera – tematycznych warsztatów dotyczących budowania modeli biznesowych, marketingu i pitchingu.

Udział w Startup Shakerze umożliwi zdobycie wszystkiego, co jest potrzebne do pracy w świetnie prosperującym startupie – narzędzi potrzebnych do zaplanowania swojego modelu biznesowego, technik weryfikacji swojego pomysłu, ale przede wszystkim… kompetentnego, zgranego zespołu!

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia. Tam też znajdują się formularze rejestracyjne!