Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Zapraszamy na konferencję Trendy HR, już 18 czerwca 2024 roku! Bądź gotowy na przyszłość!

Konferencja Trendy HR odbędzie się w warszawskim Hotel Airport Okęcie, gdzie spotkają się specjaliści, osoby związane z obszarem HR oraz menedżerzy zarządzający swoimi zespołami. Już 18 czerwca 2024 roku spotkamy się w gronie ekspertów, by dzielić się wiedzą i wskazówkami w zakresie kompetencji przyszłości i roli AI w rozwoju pracowników, Organizatorem wydarzenia jest ICAN Institute pod patronatem merytorycznym Klubu HR, a udział jest bezpłatny.

Obecnie rynek pracy zarówno na świecie, jak i w Polsce przechodzi wiele zmian, nad którymi ciężko jest nadążyć. Oprócz przemiany podejścia ludzi do pracy, ich oczekiwań i kwalifikacji, duży wpływ mają innowacje technologiczne. Rosnąca rola AI w codziennym użytkowaniu zdecydowanie odbija się na sposobie funkcjonowania organizacji. Firmy muszą dostosować swój tryb pracy do zachodzących zmian, aby utrzymać silną pozycję na rynku i pozostawać atrakcyjnym w oczach przyszłych pracowników. Innym problemem jest sposób motywacji zespołu, jednakże w tym przypadku sztuczna inteligencja może okazać się przydatnym narzędziem do podnoszenia kwalifikacji i przeprowadzaniu projektów rozwojowych. Aby sukcesywnie dążyć do celu i rozwoju organizacji, trzeba skupić się na swoim zespole i jego poziomie zadowolenia. Dlatego równie ważne jest podnoszenie kompetencji działów HR w tej kwestii, aby mogły efektywnie wspierać pracowników w organizacji.

Konferencja Trendy HR skupia się na wszystkich tych problemach, a jej celem jest pomoc działom HR oraz liderom wdrożyć nowe strategie działania z zakresu podnoszenia zaangażowania i motywacji w organizacji, tworzenia ścieżek rozwoju dla pracowników, poprawie employer brandingu oraz roli AI we wprowadzeniu programów rozwojowych. Nie zabraknie także zagadnień związanych z kulturą organizacyjną, odnośnie tego jaki wpływ ma na realizację strategii firmy oraz jak łączyć misję, wizję i wynik.

Konferencja odbędzie się 18 czerwca 2024 r.

Partnerami konferencji są: Clouds on Mars, Etutor, ICAS, IT-DEV, Randstad, SD Worx, Hotele SPA dr Irena Eris

Dyskusję przeprowadzą eksperci tacy jak: 

 • Dr Witold Jankowski, Prezes ICAN Institute: „AI a strategie rozwoju pracowników: od transformacji środowiska pracy do transformacji procesów i narzędzi rozwoju kompetencji”
 • Łukasz Szymul, doświadczony lider i praktyk biznesu:” Budowanie zaangażowania w Tradedoubler – studium przypadku… czyli jak zaangażowany zespół wprowadza innowacyjne rozwiązania, budujące jeszcze większe zaangażowanie”
 • Jacek Gwóźdź, konsultant biznesowy oraz coach: „Siła synergii: jak kultura organizacyjna wspiera realizację strategicznych celów biznesowych”
 • Joanna Kolasa, strategic relationship manager w Randstad oraz Liliana Strupp, dyrektora Legal & Public Affairs grupy spółek Randstad w Polsce: „Wpływ dyrektywy unijnej o przejrzystości i równości wynagrodzeń na procesy HR'owe, czyli jak sobie poradzić z jawnością wynagrodzeń w organizacji”

Najważniejsze zagadnienia konferencji

Na wydarzeniu zostaną poruszone zagadnienia, które wyjaśnią obecne problemy związane z AI, motywacją pracowników oraz kulturą organizacyjną. 

 • Future Ready Organization: czym jest i jakie ma implikacje dla strategii HR
 • Jak budować zaangażowanie w zespole – studium przypadku Tradedoubler
 • Jak definiować kompetencje pracowników w perspektywie podziału pracy między AI a człowieka
 • Dlaczego HR musi tworzyć ścieżki rozwoju dla każdego pracownika: wyzwania i narzędzia
 • Śmierć modelu „samoobsługi” w rozwoju kadry: balans między podnoszeniem kompetencji niezbędnych firmie a indywidualizacją ścieżek rozwoju
 • Innowacyjne rozwiązanie i wdrożenie skróconego czasu pracy
 • Badanie efektów w modelu evidence based
 • Proefektywnościowa Kultura Organizacyjna – dlaczego kultura organizacyjna jest kluczem do osiągania celów biznesowych
 • Jak odpowiednio skonstruowana kultura może wspierać realizację strategii firmy
 • Konstruowanie mostu między MISJĄ, WIZJĄ i WYNIKIEM

Aktywności i materiały dla uczestników

Wydarzenie jest bezpłatne, jednakże można również wybrać płatny pakiet uczestnictwa z dodatkowymi materiałami. W wersji podstawowej uczestnicy otrzymują dostęp do wydarzenia w trybie stacjonarnym, natomiast w ramach płatnego pakietu uczestnicy zdobędą prestiżowy certyfikat uczestnictwa, nagrania z wydarzenia, dostęp do rocznej subskrypcji magazynu „MIT Sloan Management Review Polska” oraz udział w warsztacie strategicznym: "Transformacja kultury organizacyjnej: Budowanie synergii dla osiągnięcia strategicznych celów biznesowych". 

Informacje organizacyjne i kontakt

Data: 18 czerwca 2024 r., godz. 9:00

Więcej informacji na stronie Konferencja Trendy HR

Kontakt z organizatorem: k.starko@ican.pl