Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Kongres MKBR w Kielcach - nowy wymiar rachunkowości

W Centrum Kongresowym Targów Kielce od 27 do 28 października odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Podczas spotkania eksperci będą mówić wiele o nowych technologiach w rachunkowości, pracy zdalnej i kontrolach. 

Wydarzenie adresowane jest między innymi do właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych realizowany wspólnie przez Audyt Partner Sp. z o.o. i Targi Kielce jest konkretną odpowiedzią na zapotrzebowanie branży związanej z finansami i rachunkowością. To jedyne wydarzenie o takiej tematyce realizowane na arenie ogólnopolskiej.

Organizator zapewnia rabat cenowy dla wszystkich, którzy wpiszą przy rejestracji w pole Kod promocji hasło "PORADNIK". Cena udziału w Kongresie MKBR po udzielonym rabacie to 455 zł brutto ( z uroczystą kolacją) lub 275 zł brutto (bez uroczystej kolacji).

Tematyka najbliższej edycji wydarzenia skupiona będzie przede wszystkim wokół bezpieczeństwa danych osobowych i finansowych, powierzanych przez klientów, przepisów prawa IODO, RODO, możliwości technologicznych. Obecnie wzmożone zostały także kontrole z ZUS-u, jak i urzędów skarbowych. Warto więc zapoznać się z wymaganiami instytucji oraz sposobami przeprowadzania kontroli. Ważnym elementem podczas spotkania będą również porady ekspertów dotyczące obsługiwania kontroli pracując w trybie zdalnym i jednocześnie mając dokumenty w biurze.

Kongres to szansa na zapoznanie się z technologiami, w które warto inwestować, tym samym usprawniając swoją pracę i zwiększając efektywność firmy. Poruszone zostaną tematy związane z chmurą czy elektronizacją dokumentów. 

Pełen program wydarzenia dostępny jest na https://www.targikielce.pl/mkbr/program-kongresu#day-2029

Rejestracja: https://www.targikielce.pl/mkbr/dla-uczestnikow/rejestracja-uczestnikow

Bezpiecznie w roku pandemii odbyły się już w Targach Kielce Targi Dom, Ogród i Ty, Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health&Beauty, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego, CK Motors Expo, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) i Targi Lotnicze Aviation Expo. Warto wspomnieć, że MSPO było pierwszą w Europie wystawą branży zbrojeniowej zorganizowaną od czasu wystąpienia pandemii Covid – 19. Dowodzi to wyjątkowego znaczenia Salonu dla wszystkich mających na sercu bezpieczeństwo narodowe. 

W ramach zwiększenia bezpieczeństwa, Targi Kielce zakupiły kabiny dekontaminacyjne z funkcją bezdotykowego mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji. Oprócz standardowych zabezpieczeń, jak zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk, mycie często dotykanych powierzchni - klamki, drzwi, lustra, w targach pomyślano o poszerzeniu odległości między stoiskami, zabezpieczeniach z pleksi, a każdy wchodzący na teren wystawy wypełnia ankietę epidemiologiczną.