Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Kreator stron www Zyro – platforma przyjazna freelancerom

Kreator stron www Zyro – platforma przyjazna freelancerom

Pracujesz jako freelancer i spełniasz się w roli prawdziwie swobodnego wolnego strzelca? Z pewnością wiesz, że w sieci możesz pokazać się na wielu portalach społecznościowych i ogłoszeniowych. Freelancer.com, UpWork, Fiverr czy LinkedIn – lista jest znacznie dłuższa. Jak się jednak okazuje, warto również posiadać własną stronę internetową. Ma ona kilka istotnych zalet, a w niniejszym artykule nakreślimy najważniejsze z nich. Przedstawimy Ci także platformę Zyro, kreator stron www, dzięki której wszystkie osoby wykonujące wolne zawody, mogą w sposób atrakcyjny zareklamować się w sieci. 

kreator stron www

Po co freelancerowi strona internetowa?

Na początku wypada zastanowić się, czy strona internetowa dla freelancera jest faktycznie narzędziem koniecznym do pracy. W Internecie znaleźć można przecież tyle ciekawych portali, gdzie wolni strzelcy dzielą się swoją twórczością. Co więcej, istnieje też szereg platform, które pozwalają klientom składać zamówienia na konkretne usługi online. Kto wie, czy za chwilę działalność freelancerska nie przeniesie się częściowo do metawersu?

Pomimo tych wszystkich rozwiązań, strona internetowa to wciąż pewnego rodzaju standard, jeśli chodzi o pokazanie swoich umiejętności w sieci. Warto zatem zastanowić się, jak stworzyć stronę internetową, która wyróżni się na tle innych. Zanim jednak przejdziemy dalej, rzućmy okiem na najważniejsze zalety budowy strony z punktu widzenia freelancerów:

  • Pokażesz swoje portfolio. Jeżeli wykorzystasz swój kreator stron www w pełni, wówczas będziesz mógł przedstawić wszystkie mocne strony swojej twórczości. Graficy komputerowi, programiści, copywriterzy, tłumacze, marketingowcy czy twórcy wszelkiej maści – każda grupa zawodowa może stworzyć swoje portfolio online. Dzięki temu potencjalnemu klientowi będzie łatwiej poznać Twój styl pracy, co przełoży się na więcej zleceń.

  • Zbudujesz zaufanie klienta. Posiadając profesjonalnie przygotowaną stronę internetową, będziesz mógł wyjść naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów. Siedzący po drugiej stronie światłowodu klient nabierze pewności, że ma do czynienia z człowiekiem godnym zaufania. Jak to zrobić? Opisz pokrótce swoją biografię, pokaż rekomendację poprzednich zleceniodawców, a także połącz stronę z mediami społecznościowymi.

  • Stworzysz osobistą markę. Branding w sieci jest dziś niezwykle istotnym elementem działalności każdego freelancera. Nie wystarczy aktywność w social media, gdyż klienci oczekują jeszcze lepszego kontaktu z wykonawcą. Pokaż się zatem z jak najlepszej strony, a w rezultacie wzrośnie Twoja widoczność i rozpoznawalność online.

Budując swoją osobistą przestrzeń w sieci przy pomocy kreatora stron www możesz dopasować idealny styl do swojej działalności. Oprócz powyższych zalet, zyskasz też nowych klientów i zaczniesz lepiej zarabiać. Czy jednak freelancer może konkurować z firmami pod tym względem?

kreator stron www

Nie ma co ukrywać – nie każdy nadaje się do pracy jako freelancer. Profesjonaliści, którzy od lat pracują w zawodzie wolnego strzelca, chwalą się wysokimi zarobkami i dużą ilością atrakcyjnych zleceń. Jednakże, aby dojść do takiego poziomu, potrzeba sporo poświęceń i pracy, gdyż konkurencja jest znaczna. Niektórzy wręcz będą Ci mówić, że przed Tobą lata wyrzeczeń i pracowania nawet po 60 godzin tygodniowo…

Czy aby na pewno? Opieranie się jedynie na portalach dla freelancerów, gdzie często trzeba proponować niższe stawki, by zyskać widoczność, to dobra opcja na początek. Dzięki tym platformom internetowym zyskasz nowych klientów i zbudujesz portfolio, choć Twoje zarobki mogą być dalekie od satysfakcjonujących. Warto wiedzieć, w którym momencie powiedzieć „dość” i wziąć sprawy w swoje ręce, a im wcześniej, tym lepiej!

W wielu przypadkach okazuje się, że początkujący freelancer nie jest w stanie przebić „szklanego sufitu” w Internecie. Konkurencyjne firmy wydają się być zawsze o jeden krok dalej, a próba ich doścignięcia przypomina pogoń za marchewką. Mierzenie się w pojedynkę z natłokiem innych usługodawców wcale nie musi wyglądać niczym walka z wiatrakami.

Zauważ jednak, że profesjonalne firmy usługowe rzadko kiedy ogłaszają się na portalach freelancerskich. To dlatego, że mają wystarczająco klientów, by nie musieć sięgać po dodatkową reklamę. Ich przepis na sukces to responsywna i przyciągająca uwagę potencjalnego kontrahenta strona internetowa.

To właśnie dlatego warto sięgnąć po kreator stron www przyjazny freelancerom, dzięki któremu szybko i bezboleśnie zbudujesz swoją internetową wizytówkę. Posiadanie własnej witryny może odwrócić Twój biznes o 180 stopi, ale w pozytywnym znaczeniu! Co więcej, takie narzędzie komunikacji online zbudujesz samodzielnie, na przykład dzięki kreatorowi Zyro.

Zyro – kreator stron www dla freelancerów

Ustaliliśmy już jedno: jako freelancer, potrzebujesz strony internetowej.

Czy budowa strony oznacza godziny spędzone na nauce kodowania, testowania i implementacji poszczególnych elementów? Może, ale nie musi!

Jeżeli chcesz stworzyć swoją profesjonalną wizytówkę w sieci, wybierz zaufany kreator stron www. W tym kontekście warto wypróbować nowoczesne rozwiązania przygotowane przez platformę Zyro. Intuicyjne i przyjazne freelancerowi narzędzia sprawią, że nawet w ciągu godziny stworzysz swoją rewelacyjną stronę internetową.

Dzięki kreatorowi stron internetowych możesz wybierać spośród licznych gotowych szablonów, na których spersonalizujesz swoje treści. Niezależnie od tego, czym zajmujesz się jako freelancer, możesz wybrać atrakcyjny layout, który odzwierciedlać będzie Twoje umiejętności. Wraz z rejestracją łatwej do zapamiętania domeny, jest to pierwszy krok na drodze do sukcesu w sieci. Wybierać możesz spośród przykuwających uwagę modeli dla budowy portfolio, CV, galerii fotografii i wielu innych usług.

W ramach funkcji dodatkowych, będziesz mógł korzystać ze spersonalizowanej poczty e-mail. Adres mailowy przypisany jest bezpośrednio pod Twoją domenę internetową. Dzięki temu zaprezentujesz się o wiele bardziej profesjonalnie, niż korzystając z zewnętrznych usług pocztowych.

Kreator stron www Zyro zapewnia także rewelacyjną posprzedażową opiekę klienta. Możesz skorzystać z wygodnych opcji obsługi w trybie 24/7. W ten sposób szybko i sprawnie otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiążesz wszystkie wątpliwości.

Warto również podkreślić, iż kreator stron internetowych wspiera różnego rodzaju integracje marketingowe. Dzięki temu otrzymujesz możliwość sprawdzania swojej witryny pod kątem widoczności w sieci i indywidualnych wejść klientów. Łatwo i szybko powiążesz swoją stronę z usługami Google Analytics, Google Tag Manager, Pixel oraz Facebook.

Prawdziwym wyróżnikiem kreatora Zyro jest jednak coś zupełnie innego. Coś, co kryje się za dwiema literami: AI.

Kreator stron www Zyro – znaczenie sztucznej inteligencji AI

AI (ang. Artificial Intelligence), czyli sztuczna inteligencja, odgrywa ogromną rolę w procesach kreatora stron www Zyro. Każdy freelancer ma możliwość skorzystania z kilku niezwykle przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają budowę nowych narzędzi internetowych. Warto poznać kilka z tych unikatowych technologii nieco bliżej, by odkryć największe zalety AI w kreatorze www. Na chwilę obecną są one dostępne jedynie w języku angielskim, co jednak znacznie ułatwia dotarcie do zagranicznych klientów.

Generator sloganów z technologią AI

Wystarczy wpisać słowo kluczowe, a technologia AI dopasuje do niego ponadprzeciętne i chwytliwe slogany. Otrzymasz listę haseł, które pozwolą Ci zareklamować swoje usługi freelancerskie wśród zagranicznych klientów. Wyróżnisz się dzięki nim w potoku informacji online.

AI Writer

Narzędzia sztucznej inteligencji Zyro dotyczą też tworzenia bardziej rozbudowanych treści. Dzięki funkcji AI Writer możesz wygenerować gotowy tekst w dowolnej z niemal 20 kategorii tematycznych. Jeżeli nie wiesz, jak uzupełnić kreator stron www treścią, to unikalne narzędzie z pewnością pozwoli Ci się zainspirować.

AI Heatmap

Twoja strona freelancerska już działa, a Ty chcesz prześledzić, jak zachowują się odwiedzający ją goście? Dzięki wyjątkowej mapie cieplnej poznasz nawyki osób, które przeglądają treści na Twojej witrynie. Wiedza ta pozwoli Ci zaplanować wdrożenie zmian, co przełoży się na jeszcze większą konwersję wizyt w kliknięcia i zamówienia.

Generator tytułów na blog AI

Sztuczna inteligencja może Ci też pomóc, jeśli chcesz prowadzić swój autorski blog. Kreator stron www Zyro pozwala na zastosowanie takiego rozwiązania, co wpływa korzystnie na marketing Twoich usług freelancera. Szukając inspiracji do kolejnego wpisu blogowego, warto zatem skorzystać z generatora tytułów dla artykułów.

To tylko wybrane wyjątkowe narzędzia, z których możesz skorzystać dzięki ofercie Zyro. Na portalu kreatora sprawdź pozostałe funkcjonalne dodatki, które pozwolą Ci stworzyć niezapomniane miejsce w sieci. 

Kreator stron www – stwórz własną stronę i zabłyśnij w sieci!

kreator stron www

 

Jeżeli chcesz zbudować swój biznes w sieci i podzielić się swoim talentem z potencjalnymi klientami, koniecznie stwórz własną stronę www. Dzięki nowatorskim technikom i rozbudowanym narzędziom, nie musisz mieć rozległej wiedzy na temat kodowania produktów webowych. Wystarczy, że sięgniesz po kreator stron www, który pozwoli Ci w paru kliknięciach zbudować zachwycającą witrynę internetową.

Każdy przedsiębiorca, również freelancer, powinien postawić na funkcjonalność nowoczesnych metod dotarcia do klienta. Darmowy edytor i kreator internetowy to świetna okazja, by samodzielnie dopasować niepowtarzalne elementy do swojej działalności. Narzędzie do tworzenia stron pozwoli Ci zbudować własną markę, a to szybko przełoży się na sukces w biznesie.

Intuicyjne i wygodne techniki pracy ze stronami www pozwolą Ci szybko stworzyć strony dla wszystkich gałęzi swojej aktywności jako freelancer. Zbuduj wizytówkę online, która będzie się świetnie prezentować zarówno na przeglądarkach komputerowych, jak również mobilnych. Wejdź na zupełnie nowy poziom i wykreuj stronę internetową za pomocą wygodnych narzędzi.

Jeśli dopiero zastanawiasz się, czy warto poświęcić się pracy freelancera, pamiętaj, by zacząć od strony. Nic tak nie rozkręci Twojej kreatywności i aktywności zawodowej, jak perfekcyjnie przygotowana strona www! 

Artykuł partnera, tekst zewnętrzny