Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Zapraszamy już 1 grudnia do Krakowa na konferencję Kobieta w biznesie

 Kobieta w Biznesie

1 grudnia po raz kolejny przedsiębiorcze krakowianki spotkają się na wydarzeniu „Kobieta w biznesie”. Tym razem będzie ono również okazją do poznania Gościa Specjalnego – Ewy Foley.

Ewa Foley to kobieta pełna pasji. Podróżniczka, promotorka pozytywnego podejścia do życia, autorka książek, charyzmatyczny mówca, a także specjalistka od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi.

Aneta Wątor z Motiwator, główna organizatorka spotkań, przedstawi kluczowe założenie Metody Kaizen, jakie pozwalają efektywnie osiągać cele w życiu prywatnym i zawodowym. Nie zabraknie też wystąpienia Grzegorza Miłkowskiego z ContentHouse, który zajmie się problemem tworzenia strategii content marketingowej na rok 2017.

W czasie wydarzenia przewidziana jest przerwa networkingowa, catering, prezentacja stoisk partnerów wydarzenia, a także losowanie wartościowych nagród.

Organizatorzy

Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem.

Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

ContentHouse jest agencją full service content marketing, która stawia na dwa komunikacyjne filary: marketing treści (teksty, wideo, działania w social media) oraz mocne wsparcie PR dla Klientów. Narzędzia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą skuteczną synergię.